Izvor: B92, 23.Okt.2013, 09:31 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Jojić: Čvrsto sam na zemlji
Vezni fudbaler Partizana Miloš Jojić igra sve bolje, a za "Sport" kaže da će nastaviti vredno da radi.
"Svestan sam da igram dobro, da sam u žiži javnosti, ali ne dozvoljavam da me sve to ponese i zato i nemam osećaj neke velike pompe. Sebi sam u glavi stvorio sliku da nisam ništa uradio, da moram da guram napred i da se još više dokazujem. Moivisan sam i spreman da učim i napredujem", izjavio je Jojić, koji je >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << protiv Jagodine dao gol i upisao dve asistencije.
Na pitanje o poređenju sa Sašom Ilićem, Jojić odgovara:
"Ne obazirem se na takve stvari, ali kada vas neko uporedi sa legendom kakva je Saša, to zaista prija. Negde sam to sigurno zaslužio, ali čvrsto stojim na zemlji“.
Jojić kaže da ne želi da pravi dugoročne planove.
"Nisam od onih koji pošto-poto žele u inostranstvo. Imam dve godine ugovora i super mi je u Partizanu. Ciljeve sam ograničio kratkoročno i tiču se prvog narednog meča, tj. pobede u večitom derbiju“, rekao je Jojić za “Sport“.
Pohvale stižu i od trenera Vuka Rašovića, koji je rekao da Jojić izrasta u lidera.
Fudbaler sredine terena nedavno je dobio i poziv za seniorsku reprezentaciju, u debiju sa Japanom postigao je gol.
Jojić: Čvrsto sam na zemlji
Izvor: B92, 23.Okt.2013
Vezni fudbaler Partizana Miloš Jojić igra sve bolje, a za "Sport" kaže da će nastaviti vredno da radi..."Svestan sam da igram dobro, da sam u žiži javnosti, ali ne dozvoljavam da me sve to ponese i zato i nemam osećaj neke velike pompe. Sebi sam u glavi stvorio sliku da nisam ništa uradio, da...






