Izvor: B92, 12.Jul.2018, 23:21

Jevtović posle pobede: Dug je put pred nama...

Fudabler Partizana Marko Jevtović rekao je da njegova ekipa može da bude zadovoljna igrom protiv Rudara.
"Celo prvo poluvreme smo igrali protiv jedne vrlo zatvorene ekipe, dosta dobro su se branili, svu snagu su usmerili ka odbrani... Srećom, desio se taj gol iz penala gde smo ih 'otvorili', pa smo drugo poluvreme rutinski završili", rekao je Jevtović posle utakmice.
Fudbaleri Partizana pobedili su danas u Nikšiću ekipu Rudara sa 3:0 u prvoj utakmici prvog kola kvalifikacija za Ligu Evropa. Strelci za Partizan bili su Marko Jevtović u 44. minutu iz penala, Sejduba Suma u 51. i Rikardo Gomeš u 57. minutu.
"Mislim da možemo da budemo zadovoljni. Ovo je tek prva utakmica,...