Javor se pojačao u Partizanu!

Izvor: Sportske.net, 23.Jun.2015, 13:23   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Javor se pojačao u Partizanu!

Ivanjički Superligaš doveo je najzvučnije pojačanje do sada u ovom prelaznom roku.

"Bomba" pod Golijom!

Upravo su ovako na zvaničnoj fejsbuk stranici Javora iz Ivanjice propratili dolazak dosadašnjeg igrača Partizana i fudbalera koji je igrao već za Javor, Eliomara Silvu.

Popularni "Leo" naredne sezone nosiće dres novog Superligaša koji je prethodne sezone u Telekom ligi uspeo da izbori plasman u najjači rang i pomoći će ekipi trenera Janjića >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << u ispunjenju ciljeva.

Veliki deo ekipe je ostao na okupu, a Eliomar je drugo pojačanje za narednu sezonu nakon Uroša Đuranovića koji je uspešno prošao probu na Stadionu kraj Moravice.

Pomenuti fudbaler je nakon sjajne sezone u javoru 2013. godine prešao u Partizan, ali nikada nije dobio pravu šansu da se pokaže u klubu ih Humske. Igrao je na pozajmicama u Mađarskoj i Grčkoj, a nakon povratka u Srbiju Partizan je ponovo odlučio da ga se odrekne.

Dakle, Javor je dobio veliko pojačanje u veznoj liniji za narednu sezonu, kakvi su im dometi?

БОМБА: ЕЛИОМАР СИЛВА ВРАЋА СЕ У ЈАВОР МАТИС ! ! !

Posted by Фк Јавор Ивањица on уторак 23. јун 2015.
Pogledaj vesti o: Partizan

Nastavak na Sportske.net...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.