Janevski: Javor nam je dužan

Izvor: B92, 22.Nov.2008, 15:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Janevski: "Javor nam je dužan"

Trener Crvene zvezde Čedomir Janevski ocenio je da njegovu ekipu čeka teško gostovanje protiv Javora, ali da je poraz u prvom delu šampionata dodatni motiv.

"Kvalitet su pokazali u prvom delu šampionata, kada su nas pobedili na našem terenu i isto tako uzeli bod Partizanu u Beogradu. Poraz na početku prvenstva je sigurno dodatni motiv", >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << rekao je Janevski na konferenciji za novinare. Javor je na početku sezone savladao Crvenu zvezdu na njenom stadionu sa 2:0.

Janevski je kazao da njegova ekipa želi da nastavi seriju pobeda koja bi je dovela na drugo mesto na tabeli.

"Mi želimo da nastavimo pobedničku seriju i da se što pre domognemo drugog mesta na tabeli, što je moj prvi cilj do kraja ovog dela prvenstva. Igrači su motivisani i spremni da daju sve od sebe da se iz Ivanjice vratimo sa tri boda", naveo je makedonski stručnjak.

Janevski je dodao da štoper Ninoslav Pekarić zbog povrede neće putovati u Ivanjicu, a neizvestan je i nastup napadača Ivana Tričkovskog i Ognjena Koromana.

Utakmica 14. kola Jelen Super lige između Javora i Crvene zvezde igra se u nedelju u Ivanjici od 13 sati.
Pogledaj vesti o: Večiti derbi

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.