JOKSIMOVIĆ PRED SUSRET SA PARTIZNAOM: ’Očekuje nas izazovna utakmica!’

Izvor: HotSport.rs, 14.Maj.2023, 09:32

’Đavoli’ dolaze u Humsku. Fudbaleri kragujevačkog Radničkog 1923 danas gostuju Partizanu petom kolu plej–of Mozzart Bet Superlige Srbije od 19:30. ’Crno–beli’ su najavili izlazak iz rezultatske krize nakon dva vezana trijumfa protiv TSC 3:1 i Novog Pazara 2:0. Kragujevčani se nalaze na osmom mestu sa 41 bodom, a imaju šarenoliku formu, jer su od starta ... Read more
The post JOKSIMOVIĆ PRED SUSRET SA PARTIZNAOM: ’Očekuje nas izazovna utakmica!’ appeared first on Sportske vesti - HotSport.
Pogledaj vesti o: Partizan,   Kragujevac