Iz Španije u Francusku

Izvor: S media, 19.Avg.2010, 21:29   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Iz Španije u Francusku

Bivši reprezentativni plejmejker, Vule Avdalović, potpisao je jednogodišnji ugovor sa Šoleom i tako posle pet godina napustio Španiju.

Nekadašnji organizator igre Partizana je nakon odlaska iz redova šampiona Srbije proveo četiri sezone u Valensiji, da bi poslednjih 12 meseci bio član Alikantea.

Avdalović stiže u klub koji je aktuelni prvak Francuske i koji će ove sezone debitovati u Evroligi.
>> Pročitaj celu vest na sajtu S media << />
Šole nije imao previše sreće pri žrebu za elitno takmičenje na Starom kontinentu, obzirom da će igrati u grupi sa Barselonom, Montepaski Sijenom, Fenerbahčeom, Lijetuvos Ritasom i Cibonom.
Pogledaj vesti o: Evroliga

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.