Ivan Tomić precrtao Miloša Ostojića

Izvor: MozzartSport.com, 18.Jun.2016, 10:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ivan Tomić precrtao Miloša Ostojića

Još jedan štoper Partizana na tankom ledu

Zapečaćena je sudbina još jednog štopera u Partizanu. Posle Marka Jovanovića, koga se Ivan Tomić bez reč objašnjenja odrekao na kraju minule sezone, te Lazara Ćirkovića koji od zimus nije ni blizu prvog tima, rener crno-belih precrtao je i drugog centralnog defanzivca koga ima na raspolaganju - Miloša Ostojića.

Fudbaler koji >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << se osam meseci oporavljao od operacije benignog tumora, stavio se na raspolaganje stručnom štabu na početku priprema, međutim, posle desetak dana rada u Sportskom centru Zemunelo, Tomić odlučio da na njega ne računa i neće ga voditi na centralni deo pripremnog perioda, piše Sportski žurnal.

Između ostalog i zbog činjenica da, prema Tomićevim zamislima, prednost imaju Sedrik Gogua, Milan Stevanović i Nikola Milenković, oporavljeni Gregor Balažic, kao i novajlija iz ivanjičkog Javora, Nemanja Miletić, koji je došao kao levi bek, ali u poslednjih godinu dana je umeo da odgovori izazovima u centralnom delu odbrane.

Na sve to, crno-beli čekaju pozitivan odgovor norveškog Haugesunda po pitanju realizacije transfera Dušana Cvetinovića.

Ekspedicija Partizana u utorak 21. juna putuje u Gdanjsk na dvonedeljne pripreme.

Pročitajte sve vesti vezane za prelazni rok u našem SPECIJALU, ili klikom na tag „LETNJI PRELAZNI ROK 2016“.

(FOTO: Star sport)

Nastavak na MozzartSport.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta MozzartSport.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta MozzartSport.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.