Izvor: S media, 18.Jul.2011, 12:19 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Istekao ugovor: Ko će prvi do reprezentativca?
Veseljku Trivunoviću je istekao ugovor sa OFK Beogradom, ali reprezentativni vezista i dalje trenira i igra prijateljske utakmice u dresu "romantičara".
Ponude dobija sa svih strana, ali sem Izraelaca, Poljaka i Turaka, Trivunovića bi voleli da vide i mnogi klubovi iz srpskoligaškog elitnog karavana u svojim redovima.
Pantelić: Neka Zvezda i Partizan poštuju tržište
Vojvodina predstavila >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << tri pojačanja
LE: Vojvodina vraća dug Hapoelu
LE: Vojvodina rutinski u Lihtenštajnu
Posle zainteresovanosti čelnika Slobode Point Sevojno, Jagodine, Novog Pazara, kulskog Hajduka, poslednja je stigla iz kluba u kome je proveo dosta vremena, ali tada nije zablistao kao na Karaburmi.
Naravno, reč je o Vojvodini koja u reprezentativcu Srbije vidi igrača za što lakši i ubedljiviji put ka Ligi Evrope, piše Sport.
Da li će doći do transfera i povratka Trivunovića u Novi Sad ostaje da se vidi jer ako "lale" žele da ga angažuju i licenciraju za Evropu onda moraju da realizuju transfer što pre.
(Večernje novosti)
Pogledaj vesti o: Večiti derbi, Zvezda - Partizan, Jagodina










