Inđija preokretom do pobede, Radnik u lošoj seriji

Izvor: Sportske.net, 17.Avg.2019, 19:47   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Preokret Inđije.

Fudbaleri Indjije pobedili su danas na svom terenu ekipu Radnika sa 2:1, u utakmici petog kola Super lige Srbije.

Radnik je poveo u 16. minutu golom Milana Makarića, izjednačio je Ivan Rogač u 33, a pobedu domaćem timu doneo je Srdjan Dimitrov u 75. minutu.

Indjija nakon pet utakmica ima sedam bodova, dok je Radnik ostao na tri.

Fudbaleri Indjije u narednom kolu gostuju TSC-u, dok Radnik dočekuje Partizan.

Пласман обезедио Sofascore резултати уживо
Pogledaj vesti o: Partizan

Treći poraz zaredom fudbalera surduličkog Radnika

Izvor: JužneVesti.com, 17.Avg.2019

Ni na trećoj utakmici u nizu igrači Radnika iz Surdulice nisu uspeli da osvoje makar bod, iako su u 5. kolu Superlige poveli protiv Inđije, ali su na kraju izgubili sa 2:1 (1:1). Sa pobedom i četiri poraza Radnik je trenutno na 12. mestu.

Nastavak na JužneVesti.com...

Tomane za pobedu Zvezde u Subotici

Izvor: Beta, 17.Avg.2019

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su večeras u Subotici ekipu Spartaka sa 3:2, u utakmici petog kola Super lige Srbije.Zvezda iz četiri odigrane utakmice ima maksimalnih 12 bodova, dok je Spartak upisao drugi poraz i trenutno je osmi na tabeli sa šest bodova. Spartak je poveo u šestom minutu golom...