Iliev već našao pojačanje?

Izvor: Sportske.net, 28.Okt.2015, 10:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Iliev već našao pojačanje?

Sportski direktor Partizana prionuo na posao.

Kako piše crnogorski list "Šansasport", a prenosi "Alo", Iliev će imenovati za skauta Damira Čakara, a već se nazire prvo pojačanje za januarski prelazni rok.

U pitanju je Draško Božović, iskusni crnogorski vezista koji ove sezone nastupa za Sutjesku.

Nekadašnji kapiten mlade reprezentacije Crne Gore je ponikao u Budućnosti, igrao i za Mogren, >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << zatim bio u Izraelu i Sloveniji, pa se vratio u domovinu.

Igrao je svojevremeno na mestu desnog beka, ali je prekomandovan u vezni red. Videćemo da li će se ove najave obistiti, odnosno hoće li Crnogorac koji je za Nikšićane ove sezone već dao pet golova zaigrati u Humskoj.

Nastavak na Sportske.net...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.