Iliev: Prodaja neminovnost, Brazilci žele da ostanu

Izvor: N1 televizija, 24.Dec.2016, 21:33   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Iliev: Prodaja neminovnost, Brazilci žele da ostanu

Sportski direktor Partizana Ilica Iliev najavio je zamimljiv zimski prelazni rok u klubu iz Humske. Izvesno je da će biti promena u oba smera, a prvi igrač koji je napustio crno-bele je Gregor Balažic, kojem je istekao ugovor.

Rukovodstvo kluba je u dogovoru sa trenerom Markom Nikolićem naporavilo okvirni spisak ko bi mogao da ode sa Topčiderskog brda.

"Znamo već ko bi to mogao da bude, to je neminovno. Poznato je da >> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija << Partizan i svi naši kluibovi žive od prodaje i transfera igrača, rekao je Iliev.

Crno-beli će u zimskom prelaznom roku morati da dovedu proverenog centralnog defanzivca, a jedan ode prioriteta čelnika i trenera Nikolića je da u timu ostanu Brazilci Leonardo i Everton.

"Imamo njihova uverenja da imaju želju da osvajaju trofeje sa Partizanom i odigraju evropske kvalifikacije", naglasio je Iliev.

Predsednik Partizana Milorad Vučelić očekuje da ekipa u prolećnom delu sezone bude na visini zadatka.

"Postoji jedinstvo i određeni stvaralački mir. Nadam se da će tako i ostati", kaže Vučelić.

Nastavak na N1 televizija...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta N1 televizija. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta N1 televizija. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.