Igrači Partizana potpisuju čestitke za mališane sa KIM

Izvor: Blic, 16.Dec.2010, 16:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Igrači Partizana potpisuju čestitke za mališane sa KIM

Partizan već treću godinu za redom podržava studenstki fond "Osmeh na dar".

Košarkaši Partizana zajedno sa kolegama iz fudbalskog i vaterpolo kluba u četvrtak od 22 časa potpisivaće čestitke za mališane koji žive na Kosovu i Metohiji, u sklopu humanitarne akcije prikupljanja novogodišnjih paketića.

Veliki broj medijskih ličnosti će takođe podržati ovu humanu akciju, na humanitarnoj žurci koja će se pod imenom "Skupljamo osmehe" održati od 22 časa u klubu "Cinema".

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.