IZABRANA IDEALNA PETORKA EVROKUPA: Do sada NEZABLEŽENO, svih pet igrača iz Partizana! (FOTO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 14.Jul.2020, 14:52

IZABRANA IDEALNA PETORKA EVROKUPA: Do sada NEZABLEŽENO, svih pet igrača iz Partizana! (FOTO)

Dominacija crno-belih.

Košarkaši Partizana samostalno čine idealnu petorku Evrokupa po izboru navijača.

Protekle sezone je tim Partizana bio apsolutni hit Evrokupa, po skoru su bili najbolja ekipa drugorazrednog evropskog takmičenja i prema mišljenju mnogih favoriti za osvajanje.

Pošto je poništeno izbacivanje Mančester Sitija iz Lige šampiona, Premijer liga pretvorila se u gladijatorsku >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << arenu, gde će se do poslednjeg kola voditi bitka za plasman u elitno takmičenje sledeće sezone. A Čelsi večeras (21.15) mora da pobedi poslednjeplasirani Norič baš iz tog razloga. Čist kec je 1,15, a pobeda Plavaca bez primljenog gola (Sigurna pobeda) 1,83. Pogledajte sve kvote kladionice MOZZART za Čelsi – Norič.

Na zvaničnom sajtu Evrokupa održano je glasanje za idealnu petorku, a navijači su bili jednoglasni i u idealnoj petorci su samo igrači Partizana.

Presented by @7DAYSBasketball, here is the 'Fans Choice Starting Five' as voted by you!🔥#RoadToGreatness#EUROLEAGUEUNITED

— 7DAYS EuroCup (@EuroCup) July 14, 2020

Na bekovskim pozicijama su Markus Pejdž i Ognjen Jaramaz, na poziciji niskog krila je tu Rade Zagorac, krilni centar je Rašon Tomas, a centar je Vilijam Mozli.

Videćemo da li će crno-beli uspeti da ponove partije iz prethodne sezone kada su na 16 utakmica ostvarili čak 12 pobeda. Sada će grupnu fazu igrati protiv Uniksa, Huventuda, Venecije, Bahčašehira i Burža.

Nastavak na SrbijaDanas.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.