Izvor: HotSport.rs, 06.Apr.2024, 08:56

IZ BUDUĆNOSTI PORUČUJU: ‘Protiv Partizana sudijski kriterijum nije bio isti za obe ekipe!’

‘Hladne glave smo analizirali sudijske odluke i došli do zaključka da su sudije direktno uticale na igru.’ Košarkaši Budućnosti iz Podgorice doživeli su poraz od Partizana rezultatom 89:83 u okviru 25. kola AdmiralBet ABA lige. Od ovog meča prošlo je nekoliko danas, a klub iz Crne Gore je izdao saopštenje i istakao da su na konačan ishod utakmice uticale sudije. -Kao što je ... Read more
The post IZ BUDUĆNOSTI PORUČUJU: ‘Protiv Partizana sudijski kriterijum nije bio isti za obe ekipe!’ appeared first on Sportske vesti - HotSport....