I Belojević ide iz Partizana u Kinu

Izvor: B92, 29.Dec.2012, 12:16   (ažurirano 02.Apr.2020.)

I Belojević ide iz Partizana u Kinu

Vladimir Vermezović ostaje trener Partizana ali se stručni štab prvaka Srbije osipa.

Posle Aleksandra Rogića, koji je i ranije sarađivao sa nekadašnjim selektorom Srbije, sa Radomirom Antićem u Kinu ide i Darko Belojević.

Trener golmana 'crno-belih' vratio se u Partizan prethodnog leta a nije poznato ko će ga zameniti u stručnom štabu.

Belojević, nekadašnji golman Partizana, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << radio je prvo za golmanima beogradskog kluba, u međuvremenu sa Ljubišom Tumbakovićem bio nekoliko godina u Kini, upravo u Šandongu.

Treneru Partizana Vladimiru Vermezoviću sada su potrebna 'pojačanja' na klupi, pre Belojevića sa golmanima u Humskoj radio je Goran Pandurović,

Aleksandar Rogić je u Humsku došao sa Vermezovićem a prethodno je radio sa Radomirom Antićem dok je vodio reprezentaciju Srbije i bio pomoćnik Goranu Stevanoviću kada je srpski stručnjak bio selektor Gane.

Kao i uvek, Antić sa sobom u Kinu vodi i Rešada Kunovca koji mu je asistent u skoro svim klubovima.

Vermezoviću, pak, u Partizanu ostaju prvi asistent Zvonko Varga, kondicioni trener Miša Filipović, medicinski tim i sekretar Ljubiša Ranković.
Pogledaj vesti o: Radomir Antić

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Vermezović: Nisam ljut na Antaru

Izvor: Kurir, 30.Dec.2012, 07:11

Trener Partizana ne zamera bivšem selektoru što je u Kinu poveo njegove saradnike iz Partizana Rogića i Belojevića..Ostao je sam!..Trener Partizana Vladimir Vermezović ostao je bez pomoćnika Aleksandra Rogića i trenera golmana Darka Belojevića, koju su otišli u kineski Šandong, gde će sarađivati...

Nastavak na Kurir...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.