Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 28.Maj.2011, 22:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Hemofarm se plasirao u finale Superlige
BEOGRAD -
Košarkaši Hemofarma plasirali su se u finale Superlige Srbije, pošto su večeras u Vršcu pobedili Radnički iz Kragujevca sa 96:66 (17:11, 19:16, 30:22, 30:17).
Bila je to druga pobeda Vrščana za 2:1 u polufinalnoj seriji. Hemofarm će u finalu igrati protiv Partizana, koji je večeras pobedio FMP, za takođe 2:1 u seriji.
Domaći Hemofarm večeras je predvodio Mladen Jeremić sa 17 poena, a raspoloženi su bili još Miljan Pavković sa 15 poena >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << i devet asistencija i Ivan Maraš sa 14 poena i devet skokova.
U ekipi Radničkog najviše je pokazao Marko Čakarević, koji je ubacio 18 poen, uz četiri skoka i isto toliko asistencija. U poraženoj ekipi samo je još Majkl Li imao dvocifren učinak poena - 11.
Pogledaj vesti o: Kragujevac
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...







