Grobari slave Bambija - Zašto iz penala, kad je lepše iz slobodnjaka? (foto)

Izvor: Sportske.net, 29.Okt.2017, 20:18   (ažurirano 02.Apr.2020.)

''Grobari'' slave Bambija - Zašto iz penala, kad je lepše iz ''slobodnjaka''? (foto)

Brojne reakcije navijača Partizana posle uzbudljive utakmice protiv Borca.

Partizan se ponovo namučio da dođe do novih superligaških bodova, ali je protiv Borca u 97. minutu, majstorijom Zorana Tošića iz slobodnog udarca uspeo da trijumfuje sa 2:1.

Podsetimo, popularni ''Bambi'' prethodno, u 88. minutu nije iskoristio jedanaesterac, >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << činilo se da će biti tragičar, ali je u poslednjim, sekundama pokazao klasu.

Naravno, on je u centru pažnje navijača Partizana, koji ostavljaju brojne komentare posle ove utakmice.

Opet ima nezadovoljstva, ali bodovi su ono što se piše...