Izvor: Sportske.net, 22.Dec.2016, 01:11 (ažurirano 02.Apr.2020.)
''Grobari'', Vrabac vas zove!
Junak Partizanovog trijumfa u Poljskoj ima jednu želju koju bi navijači mogli da mu ispune već u subotu...
Košarkaši Partizana oduševili su svoje pristalice sinoćnjim podvigom protiv Zelene Gore u 10. kolu FIBA Lige šampiona, a to se posebno odnosi na Adina Vrapca, koji je nemilosrdno rešetao protivnički koš, a u poslednjim sekundama postigao i pogodak koji je i odučio pobednika.
Crno-beli >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << su ovim trijumfom značajno uvećali svoje šanse za plasman u drugu fazu ovog takmičenja, ali vremena za slavlje nema mnogo, pošto već u subotu (19:00h) u Beograd dolazi neugodna ekipa MZT-a.
Partizan i u ABA ligi za sada odlično stoji, nalazi se na drugom mestu na tabeli, ali će se sve mnogo više znati posle mečeva sa MZT-om i Cibonom.
Naravno, svi u Partizanu su svesni važnosti narednih mečeva, a sve bolji Adin Vrabac poželeo je da tribine protiv MZT-a budu ispunjene do poslednjeg mesta.
''Bilo bi nam drago da navijači u što većem broju dođu i budu uz nas. Uvek je lepše kada je puna hala ljudi koji vas 40 minuta podržavaju'', zaključio je Vrabac, a prenose ''Novosti''.
Posle onakve partije, zaslužio je da mu se ova želja i ispuni, zar ne...?
Pogledaj vesti o: Liga Šampiona
ZASLUŽENO: Još jedan igrač Partizana dobio priznanje za maestralnu partiju
Izvor: HotSport.rs, 22.Dec.2016
Crno-beli iz kola u kolo nastavljaju da drže mesto u vrhu FIBA Lige šampiona.. . Nakon što je Novica Veličković u devetom kolu FIBA Lige šampiona bio proglašen za MVP-ja zbog nastupa u utakmici protiv Bešiktaša, sada je Stefan Birčević bio najbolji predstavnik crno-belih u FIBA Ligi šampiona.. Krilni...






