Izvor: Dzungla.org, 20.Okt.2013, 12:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Grbović: Par sitnih grešaka odvelo je u poraz
Ne bih ništa da „uvijam” na početku, Partizan je protiv Barselone odigrao odličnu utakmicu. Namerno želim da naglasim ovu činjenicu, jer su Katalonci jedan od glavnih kandidata za trofej Evrolige. Stručni štab je, na čelu sa Duletom Vujoševićem, odradio dobar skauting i zatvorio sve opcije napada rivala, sve do polovine treće deonice. Par sitnih grešaka nas je odvelo u poraz, mada sam veoma srećan što sam uvideo da možemo da se nosimo sa evropskim velikanom.Dodao >> Pročitaj celu vest na sajtu Dzungla.org << bih i da su mi se malo smučili komentari tipa „Barsa odgovara Partizanu” i obratno. Da, meč je podsetio na one koje su crno-beli kroz istoriju igrali sa Kataloncima, ali svaki put je to neka druga priča. Delimično bih se složio sa komentarom Ćavija Paskala kako grupa A ima tri jaka tima, a da se među ostalima krije mogući učesnik Fajnal fora. Ipak, sve zavisi od mogućih povreda i svega ostalog što sezona nosi za sobom. Zna se da Partizan ima „vruć” domaći teren, na kome su padali mnogo bogatiji sastavi i da nikom neće da bude lako u Beogradu. Takozvani „Duletov vrtić” je iskusniji za godinu dana, zrelije razmišlja i sve je moguće. Najsvežiji primer mi je Leo Vesterman. Ako Francuz bude nastavio da igra sa puno koncentracije, uz brz šut i dodavanja, da deluje bez nervoze, ekipa će biti uvek korak bliža pobedi. Njemu uz rame je Milosavljević. Dragan je odigrao kapitenski, bez straha.Idemo našim putem, kao i svake godine, pa dokle stignemo.
OpširnijeVečernje Novosti
Pogledaj vesti o: Partizan, Evroliga








