Grbić: Ponosan sam na ovaj Partizan!

Izvor: HotSport.rs, 22.Avg.2014, 13:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Grbić: Ponosan sam na ovaj Partizan!

Fudbaler Partizana Petar Grbić rekao je da je presrećan i ponosan na svoj tim nakon preokreta i pobede nad Nefčijem u plej ofu za Ligu Evrope.  
FOTO: STAR SPORT

“Presrećan sam i ponosan zbog povratka u igru i pobede. Pod ogromnim smo pritiskom u prethodnom periodu i na sve to došla su dva dečija gola koja smo primili na početku. Moji saigrači su veliki borci i na pravom smo putu da dođemo do Lige >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << Evrope. Šteta što nismo dali još neki gol. Žao mi je što nismo ubedljivije pobedili i siguran sam da će nam tamo biti lakše nego što nam je bilo ovde“, rekao je Grbić.
Revanš sa Nefčijem na programu je narednog četvrtka u Bakuu.
hotsport.rs
Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.


Savić: Zna se kakav pristup treba da bude u polufinalu i protiv Hrvata!


Đenka obilazio rođake po Americi, skoknuo i do Nelsona… Od sutra na Zlatiboru


Palo pomirenje Partizanovih navijača, „Zabranjeni“ se vraćaju na jug!





Nastavak na HotSport.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta HotSport.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta HotSport.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.