Izvor: Nezavisne Novine, 22.Nov.2016, 12:33   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Grant preuzima reprezentaciju SAD?

Nekadašnji trener Partizana Avram Grant nalazi se u užem izboru za novog selektora fudbalske reprezentacije SAD, poslije otkaza Jirgenu Klinsmanu.

Klinsman je optušten usljed poraza od Meksika (2:1) i Kostarike (4:0) u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo u Rusiji, a pored Granta ozbiljan kandidat je i bivši selektor SAD Brus Arena.

Kako prenosi Skaj Sport, Grant je oduševio čelnike američkog >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << Saveza jer je prošle godine vodio Ganu do finala Kupa Afričkih nacija, kada je poražena na penale od Obale Slonovače.

Grant je došao u Partizan u januaru 2012. godine, uspio je da osvoji titulu prvaka Srbije zbog velike prednosti na polusezoni, ali je otišao poslije samo četiri mjeseca i sva tri poraza od Crvene zvezde.

Tokom karijere vodio je Makabi Tel Aviv i Haifu, Portsmut, Vest Hem, reprezentaciju Izraela i Čelsi, sa kojim je takođe poražen poslije penala u finalu Lige šampiona od Mančester Junajteda.
Pogledaj vesti o: Fudbal

Nastavak na Nezavisne Novine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.