Gradonačelnik zove navijače na Čair

Izvor: B92, 17.Avg.2013, 13:51   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Gradonačelnik zove navijače na Čair

Gradonačelnik Niša Zoran Perišić pozvao je Nišlije da dodju na utakmicu izmedju Radničkog i Partizana i na korektan način podrže svoj klub.

"Budi 12. igrač, budi ponosan, budi Nišlija, budi Radnički", kaže se u Perišićevoj poruci, koja je objavljena na gradskom sajtu.

Perišić je pozvao sugradjane da fer i korektnim navijanjem pokažu da je Niš grad dostojan kvalitetnog fudbala i da je Radnički klub >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << sa bogatom tradicijom koji ove sezone figurira kao kandidat za zauzimanje mesta u gornjem delu tabele.

U poruci se napominje, da posle mnogo godina tavorenja u nižim takmičarskim rangovima, Radnički ove godine uliva nadu svim ljubiteljima fudbala da će ova sezona biti prekretnica u daljem razvoju ‘Reala sa Nišave’.

Utakmica drugog kola Jelen Superlige Srbije između Radničkog i Partizana igra se od 19 časova na “Čairu”.

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Gradonačelnik zove navijače na Čair

Izvor: B92, 17.Avg.2013

Gradonačelnik Niša Zoran Perišić pozvao je Nišlije da dodju na utakmicu izmedju Radničkog i Partizana i na korektan način podrže svoj klub..."Budi 12. igrač, budi ponosan, budi Nišlija, budi Radnički", kaže se u Perišićevoj poruci, koja je objavljena na gradskom sajtu...Perišić je pozvao...

Nastavak na B92...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.