Golman Partizana seli se na Maltu

Izvor: Mondo, 29.Jan.2019, 17:08   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Golman Partizana seli se na Maltu

Marko Jovičić ubuduće na golu Hibernijansa.

Pomalo iznenađujuća bila je odluka trenera Partizana Zorana Mirkovića da se ime Marka Jovičića ne nađe na spisku putnika za Antaliju.

Objašnjenje od čelnika kluba usledilo je odmah: "Marko je ostao u Beogradu jer ga narednih dana čeka transfer".

Najava da će Jovičić napustiti Partizan obistinila se nekoliko dana kasnije, kada >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << je obnarodovano da će mladi golman karijeru nastaviti u Hibernijansu sa Malte.

Jovičić će u februaru napuniti 24 godine. Karijeru je počeo u Partizanu, a neko vreme proveo je na pozajmici u Žarkovu.

U klubu iz Humske je povremeno dobijao šansu. Najveću minutažu imao je kod trenera Miroslava Đukića, kada je 11 puta branio gol crno-belih na takmičarskim utakmicama, uključujući oba polufinalna meča nacionalnog Kupa protiv Čukaričkog (2:4, 2:0).

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.