GENERALNA PROBA USPEŠNA! Partizan posle preokreta savladao Dinamo, pogađale mlade snage

Izvor: SrbijaDanas.com, 05.Feb.2022, 18:09

Parni valjak se vraća u Beograd.

FK Partizan savladao je Dinamo Batumi sa 3:1 (2:1) u poslednjoj utakmici na pripremama u Turskoj.

Gruzijska ekipa ekspresno je stigla do prednosti. Igrao se 11. minut kada je Mamušašvili u prvom ozbiljnijem napadu na meču zatresao mrežu Stevanovića.

Crno-beli su se probudili krajem prvog dela utakmice. Mladi Terzić u 37. minutu donosi izjednačenje, posle asistencije kapitena izraelske reprezentacije Natha.
Totalni preokret doneo je Rikardo volej udarcem u 45. minutu.

Kraj prvog poluvremena pripremnog meča FK Partizan - Dinamo Batumi, trenutni rezultat je 2:1, strelci su bili Terzić i Rikardo pic.twitter.com/O8D1lkKjXI

— FK Partizan (@FKPartizanBG) February 5, 2022

U nastvaku susreta videli smo terensku inicijativu Partizana, ali samo jedan pogodak u mreži Dinama. Strelac gola bio je mladi Milovanović u 84. minutu. Golobradi golgeter se sjajno snašao posle greške štopera gruzijskog tima i tako postavio konačan rezultat.
Pogledaj vesti o: Partizan,   Parni Valjak u Beogradu