Pet golova na Marakani, ubedljiv trijumf Voše protiv Napretka

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 12.Maj.2024, 16:45

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su večeras Radnički iz Kragujevca rezultatom 3:2 (3:2) u utakmici petog kola plej-ofa Superlige Srbije.
Strelci za crveno-bele blli su Šerif Ndiaje u 19. i 29. i Inbom Hvang u 35. minutu.
Golove za Kragujevčane postigli su Vasilije Đurić u 24. i Vajdi Sahli u 38. minutu.
Zvezda je odavno osvojila titulu i vodi na tabeli sa 90 bodova, dok je Radnički četvrti sa 59 bodova.
Milojević: Zaslužena pobeda, brine što smo primili identične golove
Imali smo momente kada smo igrali onako kako je poželjno. Sa druge strane smo primili golove, na identičan način kao i na nekim drugim utakmicama. Moramo da vidimo o čemu se tu radi. Mislim...

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...

TSC juri ka Ligi šampiona! Partizan pao na treće mesto na tabeli dok ne odigra meč u Humskoj /VIDEO/

Izvor: Sportal.rs, 12.Maj.2024

Superligaš iz Bačke Topole daje sve od sebe kako bi drugu godinu zaredom bio vicešampion Srbije i kako bi opet zaigrao u kvalifikacijama za elitno evropsko takmičenje.

Nastavak na Sportal.rs...

(POLUVREME) PARTIZAN VODI U HUMSKOJ: Crno-beli konkretniji, Mladost bez prave šanse!(VIDEO)

Izvor: HotSport.rs, 12.Maj.2024

Partizan juri povratak na drugo mesto Fudbaleri Partizana igraju utakmicu petog kola plej-ofa MozzartBet Superlige Srbije protiv Mladosti iz Lučana na domaćem terenu, a rezultat na poluvremenu je Dali su gol crno beli u 5. minutu utakmice preko Mateusa Saldanje, kada mu je Natho nakon prekida dao loptu...

Nastavak na HotSport.rs...

Partizan protiv Mladosti prekinuo seriju od šest mečeva bez trijumfa: Crno-beli ponovo ispred TSC na tabeli Superlige

Izvor: Danas, 12.Maj.2024

Fudbaleri Partizana pobedili su Mladost iz Lučana sa 3:0 (1:0) u 35. kolu plej-ofa Superlige Srbije i tako se, dva kola pre kraja prvenstva, vratili na drugo mesto na tabeli sa 74 boda, dva boda više od TSC.

Nastavak na Danas...

Fudbaleri Partizana pobedili Mladost i vratili se na drugo mesto na tabeli

Izvor: NoviMagazin.rs, 12.Maj.2024

Fudbaleri Partizana pobedili su danas na svom terenu u Beogradu Mladost iz Lučana 3:0, u utakmici 35. kola Super lige Srbije i vratili se na drugo mesto na tabeli.

Nastavak na NoviMagazin.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.