Fudbaleri Partizana u četvrtfinalu Kupa Srbije

Izvor: Beta, 15.Nov.2017, 21:48   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Partizana plasirali su se u četvrtfinale Kupa Srbije, pošto su danas na svom terenu pobedili Rad sa 3:0.Dva gola za Partizan postigao je Zoran Tošić, u 61. i 68. minutu, a strelac je bio i Marko Janković u 80. minutu.Nekoliko stotina navijača u Humskoj nije imalo mnogo toga da vidi u prvih 45 minuta. Jednu pravu priliku imali su igrači Rada kada je u 24. minutu Nebojša Marinković posle sjajnoj volej udarca pogodio stativu.Partizan je uglavom imao loptu u svom posedu, ali nije imao pravih prilika iz kojih bi ugrozio gol Rada. Crno-beli su pokušavali preko Petra Djuričkovića i ...
Pogledaj vesti o: Partizan