Izvor: Sportske.net, 18.Okt.2020, 19:41

Filip Stevanović bez uvijanja izneo svoj stav o derbiju! Jasna poruka Zvezdi!

Strelac jedinog gola za Partizan otresito delovao pred novinarima posle večerašnjeg derbija.
Čitavih sedamdesetak minuta trajalo je vođstvo Partizana posle pogotka Filipa Stevanovića u petom minutu, ali nije bilo dovoljno za novi trijumf crno-belih u derbiju.
Na kraju, 1:1, pa je Partizan i dalje u minusu od osam bodova na tabeli Linglong Superlige u odnosu na vodeću Zvezdu.
Posle meča, Stevanović je uz trenera Stanojevića i Svetozara Markovića izašao pred novinare na pres konferenciji i bez uvijanja izneo svoj stav o večerašnjoj utakmici.
''Nisu zaslužili ovaj bod na našem stadionu, bili smo bolji, imali...