Izvor: B92, 12.Apr.2012, 23:15 (ažurirano 02.Apr.2020.)
FSS: Grujiću prelazna ocena
Disciplinska komisija Fudbalskog saveza Srbije saopštila je da sudija Danilo Grujić nije uticao na rezultat meča Partizan - Vojvodina (4:1), u 22. kolu JSL.
Komisija je nakon analize utakmice i spornih momenata, na koje su se žalili Novosađani, presudila da je bilo propusta, ali da je Grujić dobio prelaznu ocenu.
Arbitar iz Niša je na pomenutom meču dodelio dva crvena kartona fudbalerima Vojvodine i svirao penal za >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Partizan, što je izazvalo žestoke kritike na njegov račun iz redova Novosađana.
"Propusta je bilo prilikom dodeljivanja disciplinskih mera, jer su mogle da uslede još neke. Grujić nije uticao na rezultat i dobio je prelaznu ocenu, ali nije ni sudio kako priliči arbitru sa međunarodnom reputacijom", istakao je član disciplinske komisije Đorđe Žutić.
Pored toga, arbitar Grujić je demantovao da je profil na "fejsbuku" njegov, pa će to morati da istraže državni organi.














