FOTO: Sprema se za Partizan, a posetio Zvezdu

Izvor: Mondo, 04.Avg.2019, 18:13   (ažurirano 02.Apr.2020.)

FOTO: Sprema se za Partizan, a posetio Zvezdu

Nekadašnji kapiten crveno-belih ponovo u Beogradu, gde će u četvrtak i nastupiti.

Foto: Mondo/Stefan Stojanović

Dobro poznato lice na pomoćnom terenu stadiona Crvene zvezde.

Nekadašnji kapiten crveno-belih Mičel Donald (30) posetio je u nedelju svoje bivše saigrače i trenera Vladana Milojevića i pružio im podršku uoči prve utakmice protiv Kopenhagena u kvalifikacijama za Ligu šampiona (utorak, 20.45 časova).

Dva dana posle tog >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << meča, Donald će takođe zaigrati u Beogradu, u dresu Malatije protiv Partizana, na startu dvomeča kvalifikacija za Ligu Evrope u Humskoj (četvrtak, 21 čas).

Ekipa iskusnog Holanđanina izborila je ove nedelje u Ljubljani plasman u treće kolo i tako je "rezervisala" put u glavni grad Srbije, gde je Donald živeo tri godine, od 2015. do 2018, koliko je igrao za Zvezdu.

S obzirom na to da tursko prvenstvo počinje za dve nedelje, igrači Malatije i ovog vikenda nema takmičarsku obavezu u nacionalnom prvenstvu, već su uveliko fokusirani na duel protiv crno-belih.

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.