FOTO PRIČA: Ovacije za rastanak

Izvor: MozzartSport.com, 27.Avg.2017, 21:29   (ažurirano 02.Apr.2020.)

FOTO PRIČA: Ovacije za rastanak

Uroš Đurđević je brzo prirastao za srce navijačima Partizana

Došao je kao diplomac Zvezdine škole, odlazi kao junak Partizana. Urošu Đurđeviću je jedna sezona bila sasvim dovoljna da se uvuče u kožu pristalicama srpskog prvaka. Uostalom, uz Leonarda je prošle sezone bio najzaslužiji za osvajanje šampionske titule, bio je najbolji u revanšu sa Videotonom u kome se Partizan izborio za evropsku jesen, a i brojke brane njegovo delo u Humskoj: >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << 45 utakmice i 35 golova!

Đurđević: Da li je ovo poslednja utakmica? Mislim da jeste…

U večerašnjem 155. večitom derbiju možda nije bio na prepoznatljivom nivou, ali navijači sa južne tribine mu nisu zaboravili prethodne zasluge. Stoga ovacije sa juga. Đurđević je otpozdravio, a koliko smo videli na tribinu poslao i dres.

Nedostajaće.

(FOTO: Star Sport)
Pogledaj vesti o: Partizan

Nastavak na MozzartSport.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta MozzartSport.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta MozzartSport.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.