FK Partizan počeo prodaju sezonskih

Izvor: B92, 27.Jun.2013, 14:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

FK Partizan počeo prodaju sezonskih

Fudbalski klub Partizan počeo je sa izdavanjem sezonskih ulaznica za narednu sezonu.

Najjeftinije su ulazince za jug koje koštaju 2.500 dinara, sektori istočne i zapadne tribine koji su do južne koštaju 4.000, bokovi do centra su 5.000, a za centralna sedišta potrebno je izdvojiti 6.000 dinara.

Vlasnici prošlogodišnjih karata moći će da ih pazare za 500 dinara manje. VIP sedišta su 18.000 dinara >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << (za prošlogodišnje vlasnike ulaznica 15.000) i uključuju sve utakmice koje će se igrati na stadionu u Humskoj.

Popust od 500 dinara imaće i studenti i srednjoškolci stariji od 16 godina i pripadnice lepšeg pola starije od 16 godina. Porodični paket za istok i zapad moći će da uzmu roditelji sa decom, koji dobijaju 50 odsto popusta na druge ulaznice, kao i pravna lica, koja na kupljenih 20 i više sezonskih dobijaju 20 odsto popusta. Popusti nisu kumulativni.

Sezonska karta uključuje sve kvalifikacione utakmice za Ligu šampiona i Ligu Evrope, sve prvenstvene i prijateljske utakmice na stadionu Partizana (uključujući i derbi), kao i pravo preče kupovine, odnosno rezervacija karata za grupnu fazu Lige šampiona i Lige Evrope.
Pogledaj vesti o: Fudbal

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.