Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 17.Sep.2024, 14:39
FK Partizan: Ulaznice za derbi sa Crvenom zvezdom od sutra u prodaji
Fudbalski klub Partizan saopštio je da će sutra početi prodaja ulaznica za meč devetog kola Superlige Srbije protiv Crvene zvezde, koji će biti odigran u ponedeljak, 23. septembra od 20 časova na stadionu u Humskoj.
U saopštenju se navodi da cene ulaznica za južnu i severnu tribinu koštaju 800 dinara. Istok bočno košta 1.200 dinara, dok cene karata za Istok centar i Zapad bočno iznose po 1.800. >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << Ulaznice za tribinu Zapad centar vrede 2.000 dinara.
"Prodaja ulaznica za sektore namenjene navijačima Partizana počinje u sredu od 10 časova, samo onlajn na sajtu www.ticketline.rs uz mogućnost direktnog plaćanja onlajn karticom i dobijanja PDF ulaznice na mejl", navodi se na zvaničnom sajtu Partizana.
Navijači Partizana od petka, 20. septembra ulaznice mogu da kupe i direktno na prodajnom mestu Tiketlajn šopa na Novom Beogradu od 10 do 18 časova.
"Prodaja ulaznica na blagajnama stadiona Partizana počinje u petak. Karte će se prodavati u petak, subotu i nedelju od 10 do 18 sati, a u ponedeljak od 10 časova do početka utakmice. Na dan utakmice prodaja karata je isključivo na blagajnama stadiona Partizana od 10 časova do početka utakmice", navodi klub iz Humske.
Ulaznice se mogu rezervisati i putem telefona u četvrtak i petak od 10 do 17 časova.
"Prodaja ulaznica za sektore namenjene navijačima Crvene zvezde počinje u subotu i to isključivo na blagajnama stadiona 'Rajko Mitić'. Ulaznice će se u subotu i nedelju prodavati na blagajnama stadiona Rajko Mitić od 10 do 18 časova. Sektori namenjeni za navijače Crvene zvezde su Sever i Zapad bočno ulaz A", saopšteno je iz Partizana.
Iz Partizana napominju da je shodno Zakonu o sprečavanju nasilja i nedoličnog ponašanja na sportskim priredbama Republike Srbije, prodaja ulaznica za građane Srbije moguća samo uz identifikacioni dokument sa fotografijom (lična karta, pasoš,) ili za strance (pasoš).
"Lica mlađa od 16 godina ne mogu sama kupiti sezonsku ulaznicu niti biti na sportskoj manifestaciji bez punoletnog pratioca. Jedna osoba može kupiti najviše četiri ulaznice uz lični identifikacioni dokument", zaključuje se u saopštenju Partizana.
Pogledaj vesti o: Fudbal, Crvena Zvezda, Večiti derbi, Zvezda - Partizan
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
ULAZNICE ZA 174. VEČITI DERBI: Detalji koje bi trebalo da zna svako ko želi da prisustvuje najvažnijoj fudbalskoj utakmici u Srbiji!
Izvor: HotSport.rs, 17.Sep.2024
Prodaja ulaznica za pristalice Partizana počinje online preko sajta Ticketline, dok će fizička prodaja na blagajnama početi u petak, 20. septembra. Predstojeći 174. večiti derbi između Partizana i Crvene zvezde, koji će se održati u okviru 9. kola Superlige, privlači veliku pažnju, a crno-beli...




