FK Partizan: Sudija je opljačkao Partizan u Nišu

Izvor: Beta, 21.Apr.2019, 22:20   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbalski klub Partizan saopštio je danas da ga je sudija Bojan Nikolić najbrutalnije opljačkao u današnjoj utakmici protiv Radničkog iz Niša i pozvao Fudbalski savez da reaguje i da se kazni taj sudija."Večeras se u Nišu obreo provalnik. Čovek loših namera. Čovek poslat sa samo jednim zadatkom - uniziti fudbalsku igru i promovisati sebe u neslavnu zvezdu večeri.Provalnik, izvesni Bojan Nikolić, je vešto posmatrao svoj plen. Misao da se nadje u društvu odabranih, koji u ovoj sezoni siluju FK Partizan svojim bezumnim i podmuklim odlukama, obuzimala ga je i pomućivala ono što svaki sudija mora da ima na umu: on mora biti simbol pravičnosti i poštenja", navodi se u saopštenju Partizana.Fudbaleri Partizana izgubili su danas u Nišu od Radničkog sa 1:3, u utakmici 32. kola Super lige Srbije, u plej-ofu.Partizan je poveo u 42. minutu golom Djordja Ivanovića, a izjednačio je Saša Stojanović u četvrtom minutu nadoknade prvog poluvremena iz slobodnog udarca. Radnički je poveo iz sumnjive situacije golom Petra Grbića u 48. minutu, a pobedu je obezbedio Lazar Randjelović u 52. minutu.U Partizanu su se prvo osvrnuli na situaciju koja je prethodila izjednačujućem golu."Tek što je Partizan poveo i kapitalizovao znatno sigurniju i ofanzivniju igru u polju tokom većeg ...
Pogledaj vesti o: Partizan