Ex plej Partizana kreće ispočetka - u Makedoniji

Izvor: Mondo, 23.Sep.2016, 18:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ex plej Partizana kreće ispočetka - u Makedoniji

Andrej Magdevski vratio se u rodnu zemlju i potpisao ugovor sa novim timom.

Foto: MN Press

Nekadašnji đak Partizana i Reala"restartuje" karijeru u domovini.

I dalje mladi plejmejker Andrej Magdevski (20, 192 cm) vratio se u Makedoniju, gde će sledeće sezone nastupati za Feni Industri.

Prošlosezonski "plej" crno-belih proveo je u Partizanu takmičarsku 2016/17, sa epizodom i u dresu OKK Beograda, kome ga je klub iz Humske pozajmljivao.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << />
Prethodno je nastupao za Unikahu, kao pozajmljeni igrač Reala, u čijim je redovima nastavio školovanje kao junior, posle prvog odlaska iz Partizana 2013. godine.

Magdevski, rođen u Skoplju 1996. godine, potpisao je ugovor sa kavadaračkim timom, koji će u ovoj sezoni, pored domaćeg, makedonskog, šampionata, igrati i u regionalnoj Balkanskoj ligi (BIBL).

Prema lokalnim medijima, osim Feni, za usluge reprezentativnog plejmejkera Makedonije bio je zainteresovan i skopski Rabotnički.

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.