Evrogol bivšeg Partizanovog beka! (video)

Izvor: Sportske.net, 12.Maj.2015, 18:59   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Evrogol bivšeg Partizanovog beka! (video)

U Partizanu nijje uspeo da dođe do izražaja, ali zato sada u Mađarskoj pokazuje sve svoje kvalitete.

U pitanju je brzonogi Branko Pauljević, bivši bek kulskog Hajduka, Partizana i niškog Radničkog koji ove sezone brani boje mađarskog Pečuja.

Njegov tim je proteklog vikenda ostvario važnu pobedu u borbi za opstanak, savladali su kao gosti Lombard Papu sa 2-0, a u prilogu pogledajte vodeći >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << gol koji je u 54. minutu postigao Pauljević.

Tri kola pre kraja sezone Pečuj se popeo na 12 mesto sa 25 osvojenih bodova.

Nastavak na Sportske.net...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.