Izvor: MozzartSport.com, 18.Okt.2020, 17:28

Erakovićev poklon Stevanoviću za derbi prvenac (VIDEO)

Partizan prvi do gola u 163. večitom derbiju

Hrabar je to bio potez Dejana Stankovića, da u 163. večitom derbiju ukaže priliku Strahinji Erakoviću da zaigra već od prvog minuta. Hrabar, videćemo koliko mudar, jer utakmica nije mogla gore da počne za 19-godišnjeg štopera Crvene zvezde.

Već u petom minutu napravio je mladi Eraković kardinalnu grešku uručivši loptu pravo u noge Sejdubi Sume. Čak je i stigao >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << potom da je opet dotakne kad ju je Suma odložio do Takume Asana. Samo da bi je odložio do Filipa Stevanovića i tako mu suštinski “asistirao” za Partizanovo vođstvo od 1:0.

Stevanovićev prvenac u najvećim utakmicama srpskog fudbala. I veliki test za Erakovićev karakter. Treba se sada podići. Jesu greške sastavni deo života mladih igrača. Samo što ova nije mogla da dođe u gorem trenutku.

Tagovi:

Favoriti i notifikacije:

Tagovi:
Pogledaj vesti o: Partizan,   Večiti derbi

Nastavak na MozzartSport.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta MozzartSport.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta MozzartSport.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.