Eliomar Silva prvo pojačanje Partizana

Izvor: Sportski Žurnal, 17.Jan.2013, 14:33   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Eliomar Silva prvo pojačanje Partizana

Dosadašnji igrač ivanjičkog Javora, Brazilac Eliomar Silva karijeru će nastaviti u redovima šampiona Srbije, Partizana.
Vezni igrač biće predstavljen novinarima danas u 14 sati na stadionu u Humskoj.
Silva ima 24 godine, a u Javor je došao iz ekipe Kardoso Moreira. Za ivanjičku ekipu Eliomar je odigrao 95 utakmica i postigao 10 golova.
On je prvo pojačanje Partizana u zimskom prelaznom >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << roku, nakon što su prethodno crno-bele napustili Nemanja Tomić, Stefan Šćepović i Sreten Sretenović.
Crno–beli su jesenji deo Superlige završili na prvom mestu sa šest bodova prednosti u odnosu na Crvenu zvezdu.
U prvom prolećnom kolu, 27. februara, Partizan gostuje ekipi BSK-a iz Borče.

Nastavak na Sportski Žurnal...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Eliomar: I u Partizanu ću dokazati da vredim (FOTO+VIDEO)

Izvor: Sportal.rs, 17.Jan.2013

Fudbalski klub Partizan predstavio je prvo pojačanje u zimskom prelaznom roku. Na tri i po godine vernost crno-belima potpisao je Eliomar Silva, bivši igrač Javora iz Ivanjice.

Nastavak na Sportal.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.