EK: Partizan dočekuje Hapoel pod imperativom pobjede

Izvor: Nezavisne Novine, 03.Dec.2014, 13:01   (ažurirano 02.Apr.2020.)

EK: Partizan dočekuje Hapoel pod imperativom pobjede

Košarkaši Partizana dočekuju u srijedu od 18 časova Hapoel u osmom kolu Evrokupa.

Crno - bijelima je trijumf u ovom meču imperativ ukoliko žele da zadrže šansu za plasmanom u narednu fazu takmičenja.

Srpski klub je u prošlom kolu poražen na gostovanju kod Banvita i trenutno je na posljednjoj poziciji u grupi sa jednim trijumfom iz sedam kola. Hapoel je takođe izgubio u meču sedmog kola, bolji od izraelske ekipe bio je Krasni Okrobar u Volgogradu, te imaju isti omjer >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << pobjeda i poraza kao tim Dusška Vujoševića, ali uz bolju koš razliku.

"Ovo je eliminaciona utakmica i za nas i za njih. S obzirom na budžet, jasno je da nisu pravili tim kako bi ispali poslije prve faze. Volio bih da prođemo dalje, ali nije tragedija i ako ne prođemo. Murić će nam mnogo nedostajati – povreda je takva da mora apsolutno da miruje dvije nedjelje, plus oporavak", rekao je Vujošević, a prenosi RTRS.

Crno - bijeli su u ovom meču pojačani Sašom Pavlovićem, koji se vratio u redove šampiona Srbije, a kapiten Dragan Milosavljević oporavio se od povrede.

Grupa E, 8. kolo:

Lijetuvos Ritas – Volgograd (18.00)

Partizan – Hapoel (18.00)

Asesoft – Banvit (18.30)

Tabela:

1. Lijetuvos Ritas 7 6 1

2. Banvitspor 7 6 1

3. Krasni Oktobar 7 4 3

4. Asesoft 7 3 4

5. Hapoel 7 1 6

6. Partizan 7 1 6

Nastavak na Nezavisne Novine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.