EK: Limož pobedio, Partizan sve dalje od prolaza

Izvor: B92, 05.Dec.2017, 22:48   (ažurirano 02.Apr.2020.)

EK: Limož pobedio, Partizan sve dalje od prolaza

Košarkaši Limoža pobedili su Bilbao sa 86:74 u sedmom kolu grupe C Evrokupa.

Francuski klub sada ima tri pobede, odnosno dve više od srpskog predstavnika Partizana, dok je Bilbao ostana na začelju sa Partizanom, sa samo jednom pobedom.

Odlučujuće četvrtine bile su druga i četvrta, kada su domaći košarkaši pravili veliku razliku na terenu.

Limož je na poluvremenu imao čak 16 poena >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << prednosti, međutim u trećoj deonici gosti iz Španije uspeli su da se vrate u meč. Ipak, početkom poslednjeg perioda klub iz grada porcelana napravio je veliku seriju i tako rešio pitanje pobednika.

Najefikasniji u domaćem timu bio je Džoš Karter sa 16 poena, Vilijam Hauard je ubacio 14, dok je Brajan Konklin dodao 14.

U poraženom sastavu Mumbru je ubacio 16 poena, dok je reprezentativac Srbije Dejan Todorović postigao sedam, uz dva skoka i četiri izgubljene lopte.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.