EHF: Partizan otputovao u Nant

Izvor: B92, 19.Okt.2013, 12:27   (ažurirano 02.Apr.2020.)

EHF: Partizan otputovao u Nant

Rukometaši Partizana otputovali su u Francusku, gde u nedelju od 16 sati igraju protiv Nanta revanš meč drugog kola EHF Kupa.

U prvom susretu na Banjici, crno-beli' su izgubili izgubili rezultatom 22:15.

Pored velikog zaostatka koji moraju da stignu, veliki problem vicešampionu Srbije predstavljaju kadrovski problemi. Milan Rašić najverovatnije neće igrati zbog povrede ramena koja ga muči već neko vreme. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Miloš Kostadinović ima problema sa tetivom, a Luka Minić se oporavlja od povrede zgloba.

“I pored svih problema koje imamo, ne idemo u Nant da izgubimo sa što manjom razlikom, idemo da se borimo i damo svoj maksimum. Nerealno je najavljivati pobedu, ali garantujem maksimalnu borbu. Biće to još jedna evropska lekcija za našu mladu ekipu“, kaže levo krilo Partizana, Vanja Ilić.

Strateg Partizana, Aleksandar Brković, nekoliko puta je ove sezone isticao da je cela ova sezona jedna velika lekcija za njegove igrače i da mu nije toliko bitan rezultat koliko to što će iz svake utakmice naučiti nešto novo od znatno iskusnijih ekipa protiv kojih igraju.

“Nema tu neke velike filozofije, Nant je apsolutni favorit i verujem da ćemo pružiti dostojan otpor ovoj sjajnoj ekipi“, jasan je Brković.

‘Crno-bele’ već u četvrtak očekuje težak meč u Gasprom Južni tok ligi. U okviru sedmog kola ovog takmičenja na Banjicu stiže Nekse iz Našica.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Rukometaši Partizana otputovali u Nant

Izvor: Akter, 19.Okt.2013

Rukometaši Partizana otputovali su danas u Francusku gde će u nedelju odigrati revanš meč 2. kola EHF Kupa protiv Nanta

Nastavak na Akter...

Rukometaši Partizana otputovali u Nant

Izvor: Blic, 19.Okt.2013

Rukometaši Partizana otputovali su u Francusku gde će u nedelju odigrati revanš meč 2. kola EHF Kupa protiv Nanta. Crno-beli su u prvom susretu na Banjici izgubili rezultatom 22:15...Pored velikog zaostatka, problem Partizana predstavlja povreda Milana Rašića, a neizvestan je i nastup Miloša Kostadinovića...

Nastavak na Blic...

EHF kup (kvalifikacije): Nant je favorit, ali se Partizan ne predaje

Izvor: Sportal.rs, 20.Okt.2013, 09:38

Rukometaši Partizana pokušaće u Francuskoj da nadoknade veliki "minus" iz prve utakmice 2. kola EHF kupa. Crno-beli su na Banjici od francuskog Nantaizgubili sa 22:15, a trener Aleksandar Brković svestan je težine zadatka.

Nastavak na Sportal.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.