Izvor: N1 televizija, 04.Sep.2016, 10:14 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Džikić: Nemamo vremena, a ni novca
Trener Partizana Aleksandar Džikić uredno je držao trening tima posle pobede nad Bešiktašem 83:77 u prijateljskom meču, iako se spekulisalo da želi da ode. Za sada nema naznaka takvom scenariju.
Možda je na njegovu odluku da ostane uticala i ogromna podrška sa tribina dvorane "Ranko Žeravica" na meču protiv istanbulskih crno-belih.
- Naravno da prija. I to je bila poluzatvorena utakmica. Otvorićemo >> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija << jednu od ovih pripremnih, da vidimo gde smo i šta smo. Mislim da će nas narod podržavati bez obzira na sve - rekao je Džikić za "Sportski žurnal".
Dotakao se i samog tima i koliko još posla treba da se odradi do starta sezone, koji je na programu 1. oktobra i gostovanja u Baru protiv Mornara u prvom kolu ABA lige.
- Imali smo periode dobre, pa loše igre. Vrlo je jasno na čemu moramo da radimo i nastavićemo da radimo. Ovo je skroman tim koji mora mnogo da trenira da bi pobeđivao. U prvom poluvremenu energija je bila dobra, drugo je moglo da bude i bolje. Trebalo bi da prođe vreme i sati na terenu da bi to postalo realnije. A vremena je malo.
Na pitanje šta je sa centarskom linijom, kratko je odgovorio: "Nemamo novca".
Džikić: Narod će nas podržati
Izvor: Večernje novosti, 04.Sep.2016
Ovo je skroman tim koji mora mnogo da trenira da bi pobeđivao Potrebno je mnogo vremena, kaže trener Pratizana Aleksandar Džikić Trener Partizana Aleksandar Džikić sinoć je držao trening, iako se juče tokom dana spekulisalo ni mogao da napusti klupu crno-belih nezadovoljan...










