Džerels i zvanično Partizanov

Izvor: RTS, 28.Nov.2010, 17:22   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Džerels i zvanično Partizanov

Iako je sezona u toku, ekipa Partizana i dalje traži pravi sastav. Poslednju promenu crno-beli su izvršili na mestu plejmejkera, gde će Amerikanca Olivera Lafajeta zameniti njegov sunarodnik Kurtis Džerels. Novi igrač se u ponedeljak priključuje izabranicima Vlade Jovanovića.

Ono što se prethodnih dana najavljivalo, danas je i potvrđeno, novi plejmejker >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << Partizana je Kurtis Džerels, dok je sa njegovim sunarodnikom, Oliverom Lafajetom, sporazumno raskinut ugovor.

"Odlučili smo da dovedemo igrača koji je bio naša prva opcija na poziciji plejmejkera. Dugo smo ga čekali, pošto zbog njegovih obaveza nismo uspeli da ga angažujemo u prvom navratu", rekao je sportski direktor crno-belih Todorić.

Džerels ima 23 godine, visok je 185 centimeatara, a tokom leta je igrao za San Antonio. Posle dobrih igara u dresu "sparsa" u letnjoj NBA ligi, trejdovan je u Nju Orleans, ali se u Luizijani zadržao samo sedam dana.

Novim saigračima Džerels će se priključiti u ponedeljak, nakon neophodnih lekarskih pregleda, a očekuje se da će debitovati u sredu u utakmici sedmog kola Evrolige protiv ruskog Himkija u predgradju Moskve.

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.