Dule mora na operaciju

Izvor: Sportske.net, 06.Jul.2016, 09:16   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dule mora na operaciju

Dule Vujošević se trenutno nalazi na VMA, mediji u Beogradu saznaju da će uskoro morati i na operaciju.

Proslavljeni trener Partizana, Duško Vujošević, primljen je pre dva dana na odeljenje Vojnomedicinske akademije zbog problema sa bubrezima.

Iz predostrožnosti je zadržan na lečenju, a kako danas saznaje "Informer", Vujoševiću je potrebna transplatacija bubrega kako bi mogao da nastavi sa normalnim životom.

"Dule će još par dana >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << biti u bolnici, a onda će dolaziti na dijalizu sve dok ne bude urađena transplantacija. Samo je pitanje kada će naći donora", rekao je neimenovani izvor pomenutom listu.

Nekadašnji trener Partizana a sada Limoža već je imao problema sa bubrezima zbog šećerne bolesti, izgleda da je stvarno neophodna transplatacija ovog organa.

Crno-bele je napustio prošlog leta, pošto je nova uprava na čelu sa Nikolom Pekovićem odlučila da mu se ''zahvali na saradnji''.

Zimus je pronašao angažman u francuskom Limožu, čiji je i dalje prvi trener, a nedavno se, po završetku sezone u Francuskoj, pojavio i na suđenju u Beogradu, po tužbi Crvene zvezde, zbog nekih ranijih izjava, iz vremena dok je bio na klupi Partizana.

Nastavak na Sportske.net...



Povezane vesti

MORA NA OPERACIJU: Duletu potreban novi bubreg, čeka se donator?

Izvor: HotSport.rs, 06.Jul.2016

Najtrofejniji trener u bogatoj istoriji KK Partizan, Duško Vujošević nalazi se na VMA zbog problema sa bubrezima, a u bolnici će ostati još koji dan.. . Ipak, tu poblemima za iskusnog stručnjaka nije kraj. Naime, kako prenosi Informer, Dušku Vujoševiću je potrebno uraditi operaciju presađivanja...

Nastavak na HotSport.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.