Izvor: Sportske.net, 04.Jun.2015, 11:06 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Drinčić se oprostio od crno-belih
Kao što je najavljeno, Partizan ostaje bez Nikole Drinčića koji se emotivnom porukom oprostio od crno-belih.
Nikola Drinčić karijeru nastavlja u Makabi Haifi, on će tokom naredne nedelje obaviti preglede i potpisati ugovor sa klubom na čijem je golu Vladimir Stojković.
Potvrda jučerašnje vesti o njegovom transferu stigla je i od samog igrača, koji se preko društvenih mreža oprostio od crno-bele >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << porodice.
Drinčić je objavio sliku sa proslave titule, sa svoje dve ćerkice i uz poruku zahvalnosti prema Partizanu.
"Hvala ti PARTIZANE za svu radost koju si mi doneo, za prvi trofej koji sam osvojio."
"Zauvek tvo navijač, Drina.", napisao je on.
Inače, Drinčić je Partizanu oprostio dugovanja, a klub iz Humske će na ime transfera u Izrale ostvariti i zaradu u iznosu od 300 hiljada evra.
















