Izvor: HotSport.rs, 25.Avg.2014, 10:34 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Drinčić: I dalje sam u Partizanu, međutim…
Igrač sredine terena beogradskog Partizana, Nikola Drinčić, poručio je da je još uvek igrač crno-belih, ali je dodao da ne može da tvrdi da će tako ostati i nakon kraja prelaznog roka 31. avgusta.
FOTO: STARSPORT
Gotovo svi srpski mediji bili su preneli vest da je Nikola Drinčić novi član Makabija. Ta vest je ubrzo dobila svoj zvanični demanti, međutim, gde ima dima – ima i vatre. >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs <<
„Bilo je nekih kontakata, ali mene niko zvanično nije zvao“, izjavio je Drinčić posle pobede „Parnog valjka“ nad Donjim Sremom rezultatom 3:0 u trećem kolu JSL.
Na pitanje da li je i dalje fudbaler Partizana, Drinčić je odgovorio potvrdno:
„Normalno je da jesam, a šta će biti do 31. avgusta, najiskrenije ne znam“, rekao je Drinčić za list „Sport“.
On je istakao da je prioritet crno-belih plasman u Ligu Evrope:
„Najvažnije je da se plasiramo u Ligu Evrope i da, na neki način, spasimo sezonu.Svakako da ne treba da se zatvorimo, već da igramo kao da smo na svom terenu i probamo da damo gol“, podvukao je Drinčić.
hotsport.rs
Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.
Podolski između Volfsburga i Juventusa
Zvezda se oprostila od Nenada Milijaša!
Bolt završio sezonu, ali ne zbog povrede
Drinčić: Niko me nije zvao
Izvor: B92, 25.Avg.2014
Poslednjih dana dosta se spekuliše o odlasku Nikole Drinčića iz Partizana, izraelski mediji tvrde da prelazi u Makabi Haifu, ali je on to demantovao...Sve se to događa dok se Partizan bori za novu jesen u Evropi, a Drinčić nije u potpunosti odbacio mogućnost odlaska..."Bilo je nekih kontakata,...












