Izvor: FudbalSrbija.net, 11.Sep.2014, 15:14 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Donji Srem ruši „građevinu“
11.09.2014.foto: fkdonjisrem.com
Fudbaleri Donjeg Srema u odličnom raspoloženju dočekuju nastavak prvenstvene trke i duel sa rivalom koji stiže sa Banjice.Ekipa je dobro iskoristila dvonedeljnu pauzu i u tom periodu je u savladan i Partizan sa 4-3,Stepojevac Vaga sa 6-1 ,kao i Tisa iz Adorjana sa 2-1,pa optimizam vlada u redovima ligaša iz Pećinaca.
„Nadam se uspešnom nastavku pobedničkog niza. Sledi puno značajniji susret u odnosu na prijateljske utakmice, ali >> Pročitaj celu vest na sajtu FudbalSrbija.net << nam godi serija pobeda, posebno nad Partizanom. Imali su oni dosta standardnih igrača u prvom timu tako da trijumf dobija na značaju.Potrudićemo se da efikasnost sa prijateljskih prenesemo i na ligaški dvoboj. Sledi 90 minuta u kojima lovimo treću pobedu u sezoni koja bi nas vinula na mesto koje objektivno i zaslužujemo. Rad je dobra ekipa, ima sjajnih 6:1 protiv Voždovca na strani i moramo biti oprezni, ali ne sumnjam u trijumf.“-izjavio je za klupski sajt napadač ove ekipe Damjan Marčeta,a prenosi fudbalsrbija.net.
Pogledaj vesti o: Partizan
Nastavak na FudbalSrbija.net...





