Dominik Džejms se seli u Italiju

Izvor: B92, 05.Sep.2012, 00:22   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dominik Džejms se seli u Italiju

Američki košarkaš Dominik Džejms, koji je prošle sezone nastupao za Partizan, blizu je potpisivanja ugovora sa Ređo Emilijom.

Taj italijanski klub traži plejmejkera posle rastanka sa Dauanom Robinsonom, a izbor je pao na 26-godišnjeg Džejmsa.

Amerikanac je prošlu sezonu počeo u Arisu, a zatim je prešao u Partizan sa kojim je osvojio Superligu i Kup Srbije. Visok je 180cm, prodoran je, ali mu šut nije jača strana.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.