Delić: Partizan očekuje kazna

Izvor: Sportski Žurnal, 11.Mar.2012, 22:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Delić: Partizan očekuje kazna

Navijači su bili tema broj jedan u prvom kolu nastavka sezone, oni će biti na dnevnom redu i posle 17. kola, međutim umesto pozitivnog sada će dominirati negativan kontekst.

Sukob navijača Rada i Novog Pazara na Banjici, šamar Lazaru Markoviću, napadaču Partizana od strane pristalica crno–belih obeležili su superligaški vikend, tako da će disciplinci u toku nedelje imati pune ruka posla.
U Zajednicu >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << Super lige u ponedeljak bi trebalo da stignu svi izveštaji sa utakmica, a na osnovu prijava, na red će doći i kazne Disciplinske komisije FSS.
Obavešteni smo o incidentu posle završenog meča između Partizana i Slobode, kada je ošamaren Marković. To je za svaku osudu. Partizan takođe očekuje kazna jer navijači, odnosno niko ne može da ulazi u restriktivni prostor ni kada se slavi ni kada se gubi – rekao je Branislav Delić, komesar za takmičenje Zajednice Super lige.
Pogledaj vesti o: Incident

Nastavak na Sportski Žurnal...



Povezane vesti

Delić: Partizan očekuje kazna

Izvor: Utakmica.rs, 11.Mar.2012

Navijači su bili tema broj jedan u prvom kolu nastavka sezone, oni će biti na dnevnom redu i posle 17. kola, međutim umesto pozitivnog sada će dominirati negativan kontekst. Sukob navijača Rada i Novog Pazara na Banjici, šamar Lazaru Markoviću, napadaču...Zurnal.rs

Nastavak na Utakmica.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.