Danko Lazović sa dva gola doveo Zenit do trijumfa

Izvor: Sportski Žurnal, 24.Apr.2011, 19:04   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Srpski fudbaler Danko Lazović postigao je dva gola za Zenit, u pobedi protiv ekipe Krila Sovjetov sa 3:0, u 6. kolu šampionata Rusije.
Lazović je ušao u igru u 55. minutu, a upisao se u strelce u 81. i 86. minutu. Prvi gol za ekipu ruskog šampiona postigao je Keržakov u 11. minutu.
Lazović je do sada u šampionatu postigao pet pogodaka i ubedljivo vodi na listi strelaca.
Drugi srpski internacionalac Aleksandar Luković proveo je ceo meč >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << na klupi. Za ekipu Krila Sovjetov igrao je bivši kapiten Partizana Nenad Đorđević.
Zoran Tošić odigrao je svih 90 minuta u remija moskovskog CSKA na gostovanju Tomsku (1:1).