DV: Skandalozno suđenje odlučilo

Izvor: OkRadio.rs, 01.Maj.2014, 01:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Trener Partizana Duško Vujošević rekao je da je "skandalozno suđenje" odlučilo pobednika u derbiju. Partizan je u 5. kolu Superlige ispustio 15 poena prednosti sa poluvremena i poražen je od Crvene zvezde sa 75:72. Zvezda je tako pobedila najvećeg rivala i treći put ove sezone i ostala jedini neporaženi tim u Superligi. - Različita dva poluvremena, jako loša treća čtvrtina, umesto da prelomimo meč vratili smo protivnika u igru. Suđenje je bilo skandalozno, imali smo nejednak kriterijum kada se svira namerna lična greška ili faul koš. Utakmica na jednu loptu je mnogo više od toga, kada bi kao domaćini...
Pogledaj vesti o: Večiti derbi,   Zvezda - Partizan,   Crvena Zvezda